Na zdjęciu Mariusz Rutkowski – gracz dużyny Gold-Dent.P.T. Gazeta „Wieści Podwarszawskie” nr 45/2012

Gold-Dent vs. Multi-Medica Zielonka (wynik 7:2)

Na zdjęciu Maciej Waliłko – gracz dużyny Gold-Dent.P.T. Gazeta „Wieści Podwarszawskie” nr 43/2012

Gold-Dent vs. MM Meble Biurowe (wynik 8:3)

Gold-Dent vs. Stankan (wynik 8:1)

Na zdjęciu Przemysław Tucin – gracz dużyny Gold-Dent.P.T. Gazeta „Wieści Podwarszawskie” nr 39/2012

Gold-Dent vs. Pub Offside (wynik 3:2)

Gold-Dent vs. Al-Bud (wynik 6:4)

Dwukrotni Mistrzowie naszej ligi ostatnich dwóch sezonów rozpoczęli obronę zdobytego tytułu meczem z trudno przewidywalną i często nieobliczalną drużyną Al-budu.  Od samego początku mecz stał na bardzo wysokim, sportowym poziomie.  Wiele sytuacji pod jedną i drugą bramką . Wynik zmieniał się jak w kalejdoskopie.  Po 20 minutach gry prowadziła drużyna skazywana przez wielu na pożarcie.  Kolejne 10 minut odmieniło nastroje w drużynach. To mistrzowie po pierwszym trafieniu w sezonie króla strzelców poprzedniej edycji schodzili na przerwę prowadząc 3:2.

Początek II połowy to wyrównany pojedynek prowadzony w męskiej, twardej atmosferze.  Dopiero Mariusz Rutkowski postanowił pokazać kto i w tym sezonie rządzić będzie w klasyfikacji strzelców I ligi. Trzy gole w drugiej połowie gry przesądziły zarówno o wyniku tego meczu jak i o prowadzeniu w tabeli strzelców. Jeszcze zespół Al-budu pokazał ,że umie walczyć do końca i strzelił w ostatnich minutach 2 bramki, ustalając w ten sposób wynik na 6:4. (Redaktor PLP)